FreeTime
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ραντεβού

Πήγαινε κάτω

Ραντεβού Empty Ραντεβού

Δημοσίευση  Alinaki Σαβ Ιουλ 25, 2009 11:36 am

[b][i]Ακουσε ο Τοτός τη λέξη ραντεβού και περίεργος αναρωτήθηκε τι σημαίνει .Ρωτάει τη μητέρα του, και αυτή τον διαολόστειλε το ίδιο και ο πατέρας του. Πάει στον αδερφό του και αυτός του απαντά: "καλά που μου το θύμισες". Παίρνει λοιπόν το τηλ. ο αδερφός του και: "έλα Μαρία, θα περάσω το βράδυ με το αμάξι να πάμε σινεμά και μετά καμιά βόλτα. Εντάξει;" "Εντάξει", απαντά η Μαρία. Ωραίο πράγμα το ραντεβού , λέει ο Τοτός και σκέφτεται να κρυφτεί στο πορτ-παγκαζ ώστε να καταλάβει τι γίνεται σ ένα ραντεβού. Κρύβεται ο Τοτός, πάνε σινεμά και στη συνέχεια σε μια παραλία. Λέει ο αδερφός του Τοτού: "Μαρία, εδώ δεν ήρθα να σου δείξω την παράλια ούτε τα αστερία. ήρθα να σε γαμήσω. Θες?" "Όχι", απαντά η Μαρία. "Δεν πειράζει. Εγώ θα γυρίσω με το αμάξι και εσύ με τα πόδια τότε". Εν το μεταξύ, ο Τοτός κρυμμένος, άκουγε. Χαρούμενος για το τι εστί ραντεβού , την επόμενη μέρα παίρνει τηλ. την Τοτίνα . "Έλα Τοτίνα, θα περάσω το βράδυ με το πατίνι να πάμε σινεμά και μετά καμιά βόλτα. Εντάξει;" "Εντάξει" λέει η Τοτίνα. Έτσι και έγινε. Πάνε σινεμά και μόλις πάνε στην παραλία, λέει ο Τοτός: "Εδώ δεν ήρθα να σου δείξω την παράλια ούτε τα αστερία. Ήρθα να σε γαμήσω. Θες?" "Θέλω" απαντά η Τοτίνα. Και κάνει ο Τοτός: " Ε τότε, πάρε εσύ το πατίνι και εγώ θα γυρίσω με τα πόδια".

tongue tongue tongue tongue tongue
Alinaki
Alinaki
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 14
Ημερομηνία εγγραφής : 25/07/2009
Ηλικία : 34

https://freetime.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης